Branded wines from Chile / Suppliers

Bouchon Winery

Vinařství J. Bouchon má dlouholetou rodinnou tradici. Jeho zakladatelé přijeli do Chile v roce 1892 z francouzského kraje Bordeaux. Dnešní prezident společnosti Julio Bouchon je zemědělský inženýr a enolog.

Odfjell Winery

Over 25 years ago, the pioneering Norwegian Armador, (ship owner) Dan Odfjell discovered and felt in love with a small corner of the famous Maipo Valley, Chile. Born of rain in Bergen, Norway, he could not resist the attraction of the austral sun in this Virgilian setting.

Valdivieso Winery

Vinařství Valdivieso založil již v roce 1879 pan Alberto Valdivieso. V roce 1950 tuto letitou rodinnou firmu převzala skupina Mitjans. Až do poměrně nedávné doby se vinařství věnovalo výrobě vyhlášených sektů. Tichými víny.

Ventisquero Winery

Vinařství Ventisquero bylo založeno v roce 1998 zemědělským družstvem Agrosuper, které se rozhodlo rozšířit své aktivity. Za krátkou dobu své existence založilo na 1 500 hektarů vinic v údolích Peralillo, Maipo, Rapel, Casablanca a Apalta, osázených nejlepšími odrůdami vinné révy.

Villard Winery

Rodinné vinařství Villard řídí pan Thierry Villard, rodilý Francouz, a stále více se do jeho činnosti zapojují i jeho 2 synové ze smíšeného francouzsko-chilského manželství. Vinařství staví na francouzských kořenech.

© 2003 - 2017 - VinoAndino, s.r.o.