Nabídka značkových vín z Chile / Dodavatelé

Chile je velmi zajímavá, fungující, dynamicky se rozvíjející země, která má světu co nabídnout. Jednou z komodit přispívajících k dobrému jménu této, pro nás vzdálené, země je určitě víno. I na českém trhu si již vydobylo dobrou pozici a jeho kvalita je všeobecně známá.

V naší nabídce jednoznačně převažují vína červená, najdete v ní však i víno bílé, růžové a šumivé. Věříme, že námi nabízená vína Vás zaujmou a těšíme se na Vaše objednávky. Vína Vám samozřejmě rádi dopravíme na místo, které si určíte.

Vinařství Bouchon

Vinařství J. Bouchon má dlouholetou rodinnou tradici. Jeho zakladatelé přijeli do Chile v roce 1892 z francouzského kraje Bordeaux. Dnešní prezident společnosti Julio Bouchon je zemědělský inženýr a enolog.

Vinařství Odfjell

Over 25 years ago, the pioneering Norwegian Armador, (ship owner) Dan Odfjell discovered and felt in love with a small corner of the famous Maipo Valley, Chile. Born of rain in Bergen, Norway, he could not resist the attraction of the austral sun in this Virgilian setting.

Vinařství Valdivieso

Vinařství Valdivieso založil již v roce 1879 pan Alberto Valdivieso. V roce 1950 tuto letitou rodinnou firmu převzala skupina Mitjans. Až do poměrně nedávné doby se vinařství věnovalo výrobě vyhlášených sektů. Tichými víny.

Vinařství Ventisquero

Vinařství Ventisquero bylo založeno v roce 1998 zemědělským družstvem Agrosuper, které se rozhodlo rozšířit své aktivity. Za krátkou dobu své existence založilo na 1 500 hektarů vinic v údolích Peralillo, Maipo, Rapel, Casablanca a Apalta, osázených nejlepšími odrůdami vinné révy.

Vinařství Villard

Rodinné vinařství Villard řídí pan Thierry Villard, rodilý Francouz, a stále více se do jeho činnosti zapojují i jeho 2 synové ze smíšeného francouzsko-chilského manželství. Vinařství staví na francouzských kořenech.

© 2003 - 2017 - VinoAndino, s.r.o.